Príležitosť pre najlepších

Za úspechom spoločnosti I.MAR stoja ľudia. Vzhľadom na dynamický rast spoločnosti hľadáme do našich radov šikovných ľudí, ktorí dokážu pracovať kvalitne a flexibilne v oblasti obchodu, výroby, technológii a vývoja produktov.

KARIÉRA
Pokiaľ máte záujem pracovať pre našu spoločnosť, budeme radi, keď pošlete svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: kariera@obnovabytovychdomov.sk.

Aktuálne voľné pracovné pozície:

Obchodný zástupca

Ste skúsený a cieľavedomý obchodník, ktorý rád prekonáva náročné prekážky a prijíma výzvy?

Potom hľadáme práve Vás.

Obchodný zástupca vykonáva obchodné činnosti v oblasti komplexnej obnovy bytových domov a podieľa sa na celom priebehu realizácie obchodného prípadu, od vyhľadávania potenciálnych zákazníkov, až po odovzdanie projektu stavebnej divízii na realizáciu.

Práca na pozícii je vhodná pre aktívne a cieľavedomé osoby, ktoré hľadajú výzvy a možnosti kariérneho rastu a ďalšieho rozvoja.

Čo ponúkame:

- Zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

- Dobrá firemná kultúra

- Motivujúce finančné ohodnotenie

- Flexibilný pracovný čas - home office

- Služobný automobil aj na súkromné účely

- Mobilný telefón

- Notebook

- Zaškolenie pri nástupe

- Pravidelné zvyšovanie kvalifikácie organizované spoločnosťou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- aktívna osobnosť

- motivácia v práci

- aktívny prístup k práci

- snaha rozvíjať sa

- cieľavedomosť

- chuť učiť sa

- dobré komunikačné schopnosti

- obchodný duch

- ťah na bránku

- prezentačné schopnosti

- prax na obdobnej pozícii je výhodou

Koordinátor stavieb

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-  Organizácia a koordinácia prác na stavenisku

- Kontrola kvality prevedených prác

- Komunikácia s pracovníkmi na stavbe, so zákazníkmi, stavebným dozorom a projektantom

Koordinátor stavby zodpovedná za bezproblémový priebeh stavebných prác od prípravných prác pred začiatkom realizácie, až po kolaudáciu.

Za tvrdú, zodpovednú a dobre odvedenú prácu ponúkame výborné podmienky s možnosťou kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca:

Minimálne požadované vzdelanie: - stredoškolské s maturitou

Prax: - prax prípadne vzdelanie v stavebníctve je podmienkou

Počítačové znalosti - používateľ:

- Microsoft Word - pokročilý

- Microsoft Excel - pokročilý

- Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz B

- zodpovednosť, cieľavedomosť, organizačné schopnosti, časová flexibilita, kreatívnosť, spoľahlivosť, pracovitosť, dôslednosť, autoritatívnosť, vodcovský typ, technický typ, odolnosť voči stresu, chuť sa učiť a pracovať.

Životopisy s motivačným listom posielajte na e-mail: kariera@obnovabytovychdomov.sk