Kariéra

Príležitosť pre najlepších!

Za úspechom spoločnosti I.MAR stoja ľudia. Vzhľadom na dynamický rast spoločnosti hľadáme do našich radov šikovných ľudí, ktorí dokážu pracovať kvalitne a flexibilne v oblasti obchodu, výroby, technológii a vývoja produktov.

Pokiaľ máte záujem pracovať pre našu spoločnosť, budeme radi, keď pošlete svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: kariera@obnovabytovychdomov.sk.

 Aktuálne voľné pracovné pozície:

Obchodný zástupca

Ste skúsený a cieľavedomý obchodník, ktorý rád prekonáva náročné prekážky a prijíma výzvy?

Potom hľadáme práve Vás.

Obchodný zástupca vykonáva obchodné činnosti v oblasti komplexnej obnovy bytových domov a podieľa sa na celom priebehu realizácie obchodného prípadu, od vyhľadávania potenciálnych zákazníkov, až po odovzdanie projektu stavebnej divízii na realizáciu.

Čo ponúkame:

– Zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
– Dobrá firemná kultúra
– Motivujúce finančné ohodnotenie
– Flexibilný pracovný čas – home office
– Služobný automobil aj na súkromné účely
– Mobilný telefón
– Notebook
– Zaškolenie pri nástupe
– Pravidelné zvyšovanie kvalifikácie organizované spoločnosťou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

– aktívna osobnosť
– motivácia v práci
– aktívny prístup k práci
– snaha rozvíjať sa
– cieľavedomosť
– chuť učiť sa
– dobré komunikačné schopnosti
– obchodný duch
– ťah na bránku
– prezentačné schopnosti
– prax na obdobnej pozícii je výhodou

Práca na pozícii je vhodná pre aktívne a cieľavedomé osoby, ktoré hľadajú výzvy a možnosti kariérneho rastu a ďalšieho rozvoja.

Koordinátor stavieb

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

–  Organizácia a koordinácia prác na stavenisku

– Kontrola kvality prevedených prác

– Komunikácia s pracovníkmi na stavbe, so zákazníkmi, stavebným dozorom a projektantom

Koordinátor stavby zodpovedná za bezproblémový priebeh stavebných prác od prípravných prác pred začiatkom realizácie, až po kolaudáciu.

Za tvrdú, zodpovednú a dobre odvedenú prácu ponúkame výborné podmienky s možnosťou kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca:

Minimálne požadované vzdelanie: – stredoškolské s maturitou

Prax: – prax prípadne vzdelanie v stavebníctve je podmienkou

Počítačové znalosti – používateľ:

– Microsoft Word – pokročilý

– Microsoft Excel – pokročilý

– Microsoft Outlook – pokročilý

Vodičský preukaz B

– zodpovednosť, cieľavedomosť, organizačné schopnosti, časová flexibilita, kreatívnosť, spoľahlivosť, pracovitosť, dôslednosť, autoritatívnosť, vodcovský typ, technický typ, odolnosť voči stresu, chuť sa učiť a pracovať.

Životopisy s motivačným listom posielajte na e-mail: kariera@obnovabytovychdomov.sk