Prečítajte si niečo
o našej spoločnosti

Plánujete obnoviť Váš bytový dom?
Chcete výrazne znížiť spotrebu energie a ušetriť tak peniaze?
Ste tu správne...

Dovoľte nám aby sme Vám v krátkosti predstavili našu spoločnosť IMAR s.r.o – obnova bytových domov. Naša firma úspešne pôsobí na stavebnom trhu od roku 2003. Od roku 2004 sa sústreďujeme na obnovu bytových domov s dôrazom na znižovanie spotreby energie na vykurovanie. Pri realizáciách obnovy bytových domov používame najmodernejšie technológie a materiály.

Naša spoločnosť ako jedna z prvých na Slovenksu začala realizovať obnovu bytových domov formou škandinávskych prevetrávaných fasádprevetrávaných fasád Marmoroc. Naša spoločnosť je držiteľom licencií na zateplenie budov od Technického a skúšobného ústavu stavebného a Cieľom našej spoločnosti je orientácia na konkrétneho zákazníka na jeho požiadavky a samozrejmosťou je dodanie vysokej kvality prevedenej práce.

Našu spoločnosť charakterizujú dve písmená K a to Komplexnosť a Kvalita.

16

Rokov skúseností
v stavebníctve

148

Dokončených projektov
od roku 2004

27

Miliónov Eur investovaných
v našich projektoch

Komplexnosť


v našom ponímaní znamená, že pod jednou strechou nájdete riešenie celého problému obnovy bytového domu. Naša ponuka nepredstavuje iba zateplenie. Ponúkame obnovu celého objektu od technického podlažia, cez vstupné priestory, stavebné otvory, balkóny, zateplenie, rekonštrukcia výťahov až po rekonštrukciu strechy. Komplexnosť tiež znamená, že u nás nájdete služby spojené s celým procesom komplexnej obnovy vášho bytového domu a to príprava projektovej dokumentácie, inžiniering, pomoc pri získavaní financií na revitalizáciu, samotnú realizáciu obnovy a tiež záručný a hlavne pozáručný servis po celú dobu životnosti prevedeného stavebného diela.

Kvalita


v našom ponímaní znamená výber tých najkvalitnejších certifikovaných materiálov, ktoré budú použité pri komplexnej obnove Vášho bytového domu. Kvalita pre nás znamená aj dodanie vysokej bonity prevedených prác, ktorá je realizovaná našim tímom certifikovaných montážnych partií.

Týmito dvoma K sme teda pre Vás vytvorili predpoklady k zníženiu nákladov na vykurovanie a k dlhodobému a bezproblémvému užívaniu prevedeného diela komplexnej obnovy Vášho bytového domu.